Kotki w Szkole Podstawowej w Kobierzycach

Kotki w Szkole Podstawowej w Kobierzycach

  • Post category:Wydarzenia

„Kotki” w Szkole Podstawowej

Grupa IV realizuje projekt edukacyjny pt. „Kwiaty” . Aby zgłębić wiedzę o kwiatach wybraliśmy się do eksperta – Pani Wioletty Rumian , nauczyciela w Szkole Podstawowej w Kobierzycach. Zajęcia były bardzo atrakcyjne dla dzieci. Pani Wioletta przekazała wiedzę bardzo ciekawie . Dzieci poznawały budowę kwiatów, poznawały warunki potrzebne do wzrostu, oglądały kwiatki przez lupy oraz mikroskopy. Dużą ciekawość wzbudziło „oko pszczoły”, dzieci mogły doświadczyć jak widzą owady, zaglądając przez specjalne szkiełko.Pani Wioletka była również pozytywnie zaskoczona wiedzą dzieci oraz postawą podczas zajęć. Spotkanie nie tylko pogłębiło wiedzę dzieci o kwiatach , ale ukazało szkołę jako ciekawe miejsce, którego nie trzeba się bać.