Zgłoszenie dziecka na dyżur wakacyjny

  • Post category:Ogłoszenia

Szanowni Rodzice,
Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach pełni dyżur wakacyjny dla Państwa dzieci w miesiącu lipcu 2023r. Aby zapisać dziecko należy pobrać załączony poniżej wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola Samorządowego w Kobierzycach oraz kartę informacyjną pobytu dziecka na dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu 2023r. Wypełnione dokumenty należy dostarczać do Przedszkola w Kobierzycach w terminie od 15.05 do 31.05.2023r.

W CZASIE PRZERWY Z USŁUG PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W KOBIERZYCACH MOGĄ KORZYSTAĆ PRZEDE WSZYSTKIM DZIECI UCZĘSZCZAJĄCE DO PRZEDSZKOLA W TYŃCU MAŁYM.

Informacja nie dotyczy dzieci uczęszczających do Przedszkola w Kobierzycach.

1.Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny

2. Karta informacyjna pobytu dziecka na dyżur wakacyjny