Oczyszczacze powietrza w naszym przedszkolu

• Post category:Ogłoszenia

pobrane - Oczyszczacze powietrza w naszym przedszkoluOCZYSZCZACZE POWIETRZAW PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W KOBIERZYCACH

Przedszkole to specyficzne miejsce. Przebywa w nim jednocześnie wiele dzieci, z których część zmaga się z infekcjami bakteryjnymi czy wirusowymi lub alergiami.

Sezon grzewczy nierozerwalnie łączy się ze smogiem jak i ze zwiększoną zachorowalnością na przeziębienie i grypę.

Mimo zachowania reżimu sanitarnego w pomieszczeniach obecne są roztocza, wirusy, bakterie, alergeny w tym kurz, pyłki, zarodniki grzybów  oraz składniki smogu.

Dzieci są szczególnie narażone na szkodliwy wpływ zanieczyszczeń powietrza powinny więc być otoczone szczególną opieką.

O ile nie mamy wpływu na stan powietrza na zewnątrz, możemy diametralnie zmienić jego jakość w pomieszczeniach przedszkolnych.

Z pomocą przychodzą nam oczyszczacze powietrza, które potrafią niwelować niemal 100%  zanieczyszczeń z otaczającego nas powietrza.

Aby zapewnić czyste powietrze we wszystkich salach przedszkolnych zainstalowane zostały oczyszczacze powietrza.

Zakup oczyszczaczy powietrza to inwestycja nie tylko w czyste powietrze, ale także  w zdrowie i dobre samopoczucie naszych podopiecznych. Mamy nadzieję, że ta inwestycja przyczyni się to do poprawy jakości powietrza, którym oddychają nasze dzieci i zmniejszy ilość zachorowań.

Halina Waligórska – dyrektor przedszkola