Dzień Babci i Dziadka w grupie VIII  „Sówki”

Dzień Babci i Dziadka w grupie VIII „Sówki”

  • Post category:Wydarzenia

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością  i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z grupy VIII gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.  Przybyłych licznie gości powitała Pani Dyrektor, składając im serdeczne życzenia z okazji tak miłego święta. Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz piękne tańce, które przygotowały specjalnie na tą uroczystość. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły, następnie wręczyły upominki – własnoręcznie wykonane mydełka i laurki  oraz  zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Goście podziękowali gromkimi brawami nauczycielom, pomocom nauczyciela i paniom woźnym za tak piękny występ dzieci, bo tylko wspólna praca daje tak doskonałe efekty. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.