Jasełka w gr VI

Jasełka w gr VI

  • Post category:Wydarzenia

Okres przedświątecznych przygotowań do Bożego Narodzenia to czas niezwykły. W domach czuć już zapach pierników, pieczonych ciast, gotującego się barszczu i smażonej ryby. Ostatnie zakupy
i porządki, ubieranie choinki i dekorowanie domu. Aby dzieci jeszcze bardziej mogły wczuć się
w bożonarodzeniowy klimat, Kotki przygotowały przedstawienie jasełkowe pt. „Betlejem” , na które zaprosiły swoich kochanych rodziców. 21 grudnia światła w kotkowej sali zgasły, a oświetlone zostało najważniejsze w tym dniu miejsce…żłobek. Przy dźwiękach śpiewanych przez dzieci kolęd
i pastorałek, recytowanych rolach i tańcach aniołów oraz pasterzy wybrzmiały bożonarodzeniowe życzenia: sianka na stole, radosnego pokoju i szczęśliwego roku nowego. Aktorzy nagrodzeni gromkimi brawami mieli okazję cieszyć się obecnością rodziców w tym szczególnym dniu, a przy okazji skorzystać z przygotowanego przez nich słodkiego poczęstunku.

Serdecznie dziękujemy 🙂