Święto Niepodległości w naszym przedszkolu

Święto Niepodległości w naszym przedszkolu

  • Post category:Wydarzenia

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W NASZYM PRZEDSZKOLU

Od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. W naszym przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo, by podkreślić rangę uroczystości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka. 10 listopada odbyła się uroczystość upamiętniająca odzyskanie niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Pani Dyrektor zaprosiła całą społeczność przedszkolną do wspólnego odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego”, tym samym nasze przedszkole przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”.