Szlachetna Paczka – dziękujemy za wielkie serce

  • Post category:Ogłoszenia

Drodzy Rodzice

Po raz pierwszy nasze Przedszkole wzięło  udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Wybrana została jedna z rodzin i według listy potrzeb przygotowaliśmy wspólnie z Państwem dla niej wyjątkową PACZKĘ na Święta.

Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej przedszkolnej społeczności jest naprawdę dużo ludzi o wielkim sercu, którzy potrafią pomóc bezinteresownie innym ludziom, a także zwierzętom.

W tym roku nasze Przedszkole objęło pomocą panią Anetę oraz pana Emila, opiekującymi się niepełnosprawnym bratankiem, który wymaga stałej opieki. Pan Emil jest po zawale oraz choruje na inne choroby, wymaga stałego leczenia i nie może podjąć pracy. Jedyną osobą pracującą jest pani Aneta, która również jest pod stałą opieką lekarską ze względu na swoje schorzenia.

Wspólnie zebraliśmy produkty konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły higieniczno–sanitarne, słodycze.

Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafją do potrzebującej rodziny. Mamy nadzieję, że dla obdarowanej przez nas rodziny nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą radosne i spełnią się ich marzenia.

Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji, bo w  każdym w nas tkwi moc czynienia dobra.

Dziękujemy za Państwa ogromne wsparcie, wrażliwość, empatię i otwarcie na potrzeby drugiego człowieka.

Serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola, całej społeczności przedszkolnej oraz wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną akcję Szlachetna Paczka!

Mamy nadzieję, że za rok wspólnie z Państwem uda nam się zorganizować Szlachetną Paczkę ponownie.

Halina Waligórska – dyrektor przedszkola