Tygryski robią dobre uczynki

Tygryski robią dobre uczynki

  • Post category:Wydarzenia
W związku ze zbliżającymi się świętami- Tygryski spełniały swoją misje 'Pomagamy bo dobre serca mamy”. Jest to idealny czas by bezinteresownie sprawić komuś przyjemność. Dzieci rozdawały własnoręcznie zrobione kartki z życzeniami świątecznymi wszystkim pracownikom przedszkola oraz mieszkańcom Kobierzyc życząc wesołych świąt:) Pamiętaliśmy m.in o Naszych Paniach kucharkach, które gotują nam pyszne obiadki, Panom konserwatorom oraz Paniach kasjerkach, które mają teraz bardzo pracowity czas! Dobro wraca:) Każdy ma coś, co może dać innym..
Aby samemu stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat…”
,, Ktokolwiek chce osiągnąć radość, musi ją z kimś podzielić: szczęście przyszło na świat jako bliźniak..”