Andrzejki w gr VI

Andrzejki w gr VI

  • Post category:Wydarzenia

Andrzejki i Dzień Pluszowego Misia w Kotkach

  1. listopada Kotki miały okazję świętować Andrzejki i Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu kotkową salę odwiedziły różne księżniczki, postacie z bajek, zwierzaki i superbohaterowie. Pięknie przygotowane stroje sprawiły, że ten dzień był barwny i wesoły. Oprócz kolorowych ubrań dzieciom ogromną radość sprawiła możliwość przyniesienia swojego pluszowego przyjaciela. Na początku obejrzeliśmy film edukacyjny, aby dowiedzieć się co to są te Andrzejki i czym sie charakteryzują. Następnie rozpoczął się wielki bal. Do tańca zaprosiliśmy też misiaki, bo smutno patrzyły na nas z przedszkolnej półki. Jak Andrzejki, to
    i wróżby: kalambury „Kim będę w przyszłości”, Jak na imię będzie miała moja sympatia, Kto pierwszy stanie na ślubnym kobiercu, czyli wyścigi butów. Bal zakończył się przygotowanym przez rodziców słodkim poczęstunkiem. Mniam.