Dzień Babci i Dziadka w gr Jagódki

Dzień Babci i Dziadka w gr Jagódki

  • Post category:Wydarzenia

Dzień Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, kiedy ukochane wnuczęta chcą podziękować swoim bliskim za ich miłość , dobroć , wspólnie spędzony czas , wsparcie w trudnych chwilach i wszystkie cudowne rzeczy, które Dziadkowie robią dla swoich wnuków.Z tej okazji Jagódki przygotowały wzruszający występ pięknie  zaśpiewały piosenki dla swoich dziadków, odważnie  recytowały role , tańczyły Twista dla Babci i Dziadka oraz taniec z serduszkami Dobre Duszki Dziadek i Babunia . Dziadkowie licznie przybyli na występ , niektórzy z bardzo daleka. Po części artystycznej dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki tj. mydełka i herbatki. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice . Dziadkowie wykonywali sobie pamiątkowe  zdjęcia  w przygotowanej na tą okazję fotobudce. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami dla dzieci oraz wszystkich zaangażowanych w przygotowanie tego pięknego spotkania. Było nam bardzo miło gościć wszystkich w tym wyjątkowym dniu, który zapamiętamy z uśmiechem na twarzy na długi czas.

Nauczyciel Agnieszka Jaksa.