Dzień Babci i Dziadka w grupie Motylków

Dzień Babci i Dziadka w grupie Motylków

  • Post category:Wydarzenia

Dzień Babci i Dziadka – Motylki

Wszyscy wiedzą jak ważni są Dziadkowie i Babcie  dla przedszkolaków. Dlatego Motylki z zapałem  przygotowały występ artystyczny i wspaniałe prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Najpierw przedszkolaki zaprezentowały jasełka a następnie zaśpiewały piosenki i wyrecytowały wierszyki. Na koniec zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły Babciom i  Dziadkom własnoręcznie wykonane kalendarze i korale. Dziadkowie byli pod ogromnym wrażeniem talentów i zaangażowania wnucząt. Po części artystycznej dzieci zaprosiły Dziadków na słodki poczęstunek. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i wzruszeń. Uśmiechnięte i szczęśliwe twarze Dziadków pokazują, jak ważna jest organizacja takich wydarzeń.