Jasełka w wykonaniu Motylków

Jasełka w wykonaniu Motylków

  • Post category:Wydarzenia

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka. W dniu 20 grudnia Motylki przedstawiły Jasełka rodzicom. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, dzieci wystąpiły w pięknych strojach aniołków, pastuszków oraz królów. Piękne przedstawienie pomogło wszystkim zgromadzonym poczuć magię zbliżających się świąt.Wszystkim naszym dzieciom i Rodzicom życzymy rodzinnych, spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia!