Motylki i Kotki w Teatrze Muzycznym

Motylki i Kotki w Teatrze Muzycznym

  • Post category:Wydarzenia

Wycieczka do Magicznego Teatru Muzycznego we Wrocławiu

14 grudnia 2023 roku, „Motylki” i „Kotki” wybrały się na wycieczkę do Magicznego Teatru Muzycznego we Wrocławiu na spektakl „W pokoju Oli i Krzysia”. Spektakl ten ma charakter interaktywno-warsztatowy, dzięki czemu dzieci mogły brać udział w przedstawieniu: tańczyć, śpiewać, grać na instrumentach i pomagać aktorom. Spektakl w cudowny, pełen humoru sposób pokazuje jak straszny byłby świat i Święta, gdyby dzieci spędzały czas przed komputerami i telefonami. Dzieci wraz z aktorami udowodniły, że świat wyobraźni, zabawek i zabaw na świeżym powietrzu jest ciekawszy. Celem wycieczki – oprócz oczywiście wspanialej zabawy -było rozbudzenie zainteresowania kulturą oraz nauka zachowania w placówkach kultury/miejscach publicznych. Dzieci były zachwycone teatrem, spektaklem, możliwością wchodzenia na scenę, rozmowami z aktorami, tańcami i śpiewem. Ogromne wrażenie wywarła na nich scenografia i kostiumy. Na koniec dzieci zostały obdarowane pierniczkami w podziękowaniu za pomoc przy realizacji spektaklu. Pożegnalne zdjęcie z aktorami pozostanie wspaniałą pamiątką.