Rodzinne kolędowanie w gr Sówek

Rodzinne kolędowanie w gr Sówek

  • Post category:Wydarzenia

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas, pełen radości i wzruszeń.    Są to święta najbliższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.

Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w naszym przedszkolu 19 grudnia, w grupie ,,Sówki” podczas ,,Rodzinnego Kolędowania”. Wspólne kolędowanie buduje więź, uczucie bliskości, jest też przejawem poszanowania naszych  tradycji.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia miłości i wszelkiego dobra. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, aby Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla Wszystkich radosnym czasem spędzonym w gronie najbliższych osób, czasem bez zmartwień i trosk życia codziennego a pełnym ciepła i miłości, oraz czasem spełniania naszych marzeń. Życzymy , aby wszystkie dni w nadchodzącym 2024 roku były szczęśliwe i obfitujące w dobro oraz życzliwość.