Zajęcia otwarte w grupie „Kropeczki”

Zajęcia otwarte w grupie „Kropeczki”

  • Post category:Wydarzenia

Na zajęcia otwarte, które odbyło się w dniu 20.12.2023r przybyli chętni rodzice, którzy w mieli możliwość obserwowania zajęć dydaktycznych o tematyce świątecznej. Dzieci wysłuchały legendy o choince następnie wypowiadały się na temat treści utworu, kolejnym etapem zajęć było segregowanie, przeliczanie, określanie wielkości oraz koloru bombek. Kolejnym zadaniem dzieci było ozdobienie pokazowej choinki wg instrukcji słownej. Wszystkie przedszkolaki były bardzo aktywne. Po zakończonych zajęciach dydaktycznych rodzice i dzieci przystąpili do wspólnej pracy twórczej, której efekty są widoczne na zdjęciach. Wszyscy otrzymali papierowe choinki o przestrzennej formie oraz dekoracje, które pomogły stworzyć przepiękne, oryginalne prace. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze.